Uzsākts projekta SSSR II posms

Pagājušā gada nogalē, 2012. gada 19. decembrī, tika uzsākts Laikmetīgās mākslas centra projekta „Saredzēt! Sadzirdēt! Saprast! Rīkoties!" otrais posms (SSSR II), kura ietvaros norisināsies gan diskusijas un mediju kampaņa, gan taps krāsojamā grāmata un teātra iestudējums ar mērķi veicināt integrācijas procesus mūsu valstī.

Projekts „Saredzēt! Sadzirdēt! Saprast! Rīkoties! – II posms” (SSSR II) ir turpinājums iepriekšējam projektam, kuru Laikmetīgās mākslas centrs realizēja no 2012. gada aprīļa līdz jūnijam. SSRR II mērķis ir veicināt integrācijas procesus mūsu valstī, veicinātu toleranci un saliedētību, kā arī dialoga veidošanos starp uzņemošo sabiedrību, jaunpienācējiem un nepilsoņiem.

Integrācija ir divvirzienu process, kas prasa attieksmi un vēlmi no abām pusēm, nevis vienas grupas pārstāvju mehāniska iekļaušana sabiedrībā. SSSR II vērsts uz to, lai pietuvotos šim uzstādījumam un sekmētu abu sabiedrības pušu integrāciju un vienotību.

Lai sasniegtu uzstādītos mērķus integrācijas projekts SSSR II veido daudzpusīgu Latvijas sabiedrības un tās „jaunpienācēju”, kā arī nepilsoņu uzrunāšanas instrumentāriju.

Projekta ieviešanas laiks ir 7 mēneši, un tas ilgs līdz 2013. gada 30. jūnijam. Projekta ieviešanu finansiāli atbalsta Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds un LR Kultūras ministrija.

Vairāk par projektu SSSR II iespējams uzzināt šeit: PROJEKTS SSSR II

Dalies ar rakstu:

Atpakaļ uz visām aktualitātēm