RE:VISITED mīklas pareizās atbildes

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs un žurnāls „IR” aicināja visus izstādes „Re: visited” apmeklētājus piedalīties aizraujošā spēlē – lasot mākslas darbus kā grāmatu bija iespēja salasīt punktus un laimēt balvas. Izstāde ir noslēgusies, un noskaidroti arī balvu laimētāji.

Spēle bija veidota kā krustvārdu mīkla, to izstrādājusi Linda Veinberga, LLMC izglītības programmu vadītāja, kopā ar dizaineri Līvu Rutmani. Spēles lapa bija pieejama gan izstāžu zālē pie kasēm, gan lejupielādejama šeit. Izstādes apmeklētāji bija aicināti mīklu aizpildīt un lapiņu iemest kastē pie biļešu pārdevējas Rīgas Mākslas Telpā. Izstādes noslēgumā pareizo atbilžu autori piedalījās izlozē, kurā tika laimētas balvas - apjomīgo izdevumu "90.tie. Laikmetīgā māksla Latvijā", ko 2010. gadā izdeva LMC, ieguva Andre de Sousa (epasts: klints...@gmail.com), bet iespēju apmeklēt kādu no "IR Interesanti" pasākumiem šī gada maijā vai jūnijā bez maksas ieguva Santa Filipsone (filipsone...@inbox.lv). Apsveicam laimētājus!  

Pirmie spēli izmēģināja tie, kas piedalījās žurnāla "IR" domubiedru pasākumā 25. martā. Izdevumu "90.tie. Laikmetīgā māksla Latvijā" tovakar ieguva Paula Salmiņa, bet ieejas karti uz "IR Interesanti" pasākumu - Inga Zotova. 

Mīklas pareizās atbildes: 1. Lislegaard; 2. Norvēģija; 3. Konstanze; 4. Kolubara; 5. Čehu; 6. Melnas; 7. Ceturtdaļgadsimts; 8. Brālis; 9. Lakats; 10. Tehno; 11. Podnieks; 12. Deviņas.

Laikmetīgās mākslas izstādē „Re: visited” Rīgas Mākslas Telpā bija izstādīti dažādu, starptautisku atzinību guvušu mākslinieku darbi, atlasīti nozīmīgākajās mākslas biennālēs ārvalstīs. Biennāles ir izstāžu formāts, kas īpaši aktīvi attīstījies pēdējās desmitgadēs dažādās pasaules vietās, tāpēc izstādes centrā bija jautājums – kā uztvert šo biennāļu izplatīšanās fenomenu? Kā izklaides un tūrisma sastāvdaļu vai eksperimentālu platformu, kas veido alternatīvu muzejam? Izstādes kuratore: Solvita Krese, Latvijas Laikmetīgās mākslas centra direktore. 
Izstāde bija apskatāma līdz 2014. gada 27. aprīlim. Adrese: Kungu iela 3, Rīga.

Dalies ar rakstu:

Atpakaļ uz visām aktualitātēm