Nikolasa Bloka fotogrāfiju skate "Pictures of Nothing"

Nikolass Bloks studējis Sanfrancisko Mākslas Institūtā (2001 - 2005), ir Fulbraita stipendiāts un no 2005.gada novembra dzīvo un strādā Latvijā. Prezentācija būs iespēja plašākai publikai tikties ar fotogrāfu personīgi un iepzīties ar viņa attēlu kolekcijām "Riga at Night", "Gardens of Boldaraja", "Travel Diary", "Cars, Women &…", "Sceneries of Cars' Windows", kas tapušas Latvijā.

Photography.lv un biedrība "Biba & masas", sadarbībā ar Laikmetīgo Mākslas centru, organizē regulārus fotogrāfijas autorvakarus, kur uzaicinātais viesis - fotogrāfs prezentēs savus darbus, stāstīs par savu radošo pieredzi un aicinās klausītājus uz diskusijām par fotogrāfiju. Autorvakari regulāri notiks Laikmetīgās mākslas cenra projektu telpā Ēdnīca, Andrejsalā, par katru konkrēto pasākumu izziņojot iepriekš.

Fotogrāfijā Nikolass Bloks padziļināti ir pievērsies ainavas žanram, to aplūkojot visplašākajā nozīmē.
"Ainava, kuru mēs iztēlojamies un iedomājamies, ka redzam, nevar būt nošķirta no reālās zemes, kuru arvien vairāk nosedz mūsdienu civilizācijas atkritumi un drupas. (..) mēs saglabājam savus priekšstatus par to, kas ir skaists, kas ir svarīgs, mēs paši nolemjam, ko mēs dēvēsim par ainavu."
(citāts no Nikolasa Bloka esejas "Ainava kustībā", "Foto Kvartāls" 2006.gada Nr.1)

Plašāk par fotogrāfu: www.nicolasblock.com

Dalies ar rakstu:

Atpakaļ uz visām aktualitātēm