LMC Ofisa galerijā atklās izstādi "Apdzīvojot telpas"

Ceturtdien, 31. oktobrī, plkst. 18.30 Laikmetīgās mākslas centra (LMC) Ofisa galerijā tiks atklāta izstāde "Apdzīvojot telpas". Izstādi veidojusi māksliniece Linda Konone, arhitekts Toms Kokins un horeogrāfs Muhameds Fuads (EG), pētot ideju par to, kā noteikta vieta un tās arhitektūra ietekmē cilvēku uzvedību. Kuratore: Inga Lāce.

„Cilvēki veido vidi, un vide - cilvēkus. Tā tas ir jau tūkstošiem gadu, kopš cilvēks iemācījās pieradināt telpu. Noteikta uzvedība sakņojas vietā un kontekstā, un katra telpa sākotnēji paredz atbilstošu izturēšanos. Taču kas notiek, ja mēs veicam noteikumu rokādi - pārnesam vienas telpas uzvedību uz otru jeb pārvietojam telpu, ar to aptverot kādu citu darbību?”

/Toms Kokins/

„Apdzīvojot telpas” ir video instalācija LMC Ofisa galerijā, ko veidojusi māksliniece Linda Konone, arhitekts Toms Kokins un horeogrāfs Muhameds Fuads (EG), pētot ideju par to, kā noteikta vieta un tās arhitektūra ietekmē cilvēku uzvedību.

Linda Konone ir māksliniece, kas darbojas dažādos ar video un skaņu saistītos starpdisciplināros projektos.Toms Kokins ir arhitekts un pilsētplānotājs, kuru interesē publiskās telpas uzlabošanas idejas un risinājumi. Toms ir arī Starptautiskās Arhitektu vasaras skolas programmas direktors, Laikmetīgās Arhitektūras Informācijas centra vadītājs.Muhameds Fuads ir horeogrāfs no Aleksandrijas, Ēģiptes, kurš veidojis horeogrāfiju izrādēm gan Ēģiptē, gan ārpus tās.

Izstāde būs apskatāma Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā, Alberta ielā 13, 7. stāvā, līdz 2013.gada 22. novembrim. LMC durvis atvērtas katru darba dienu no 12.00-18.00.

Dalies ar rakstu:

Atpakaļ uz visām aktualitātēm