Ideju konkurss izstāžu programmām LR prezidentūras laikā ES Padomē

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs izsludina ideju konkursu, kurā aicina māksliniekus pieteikt tos izstāžu projektus, kuri būtu piemēroti izstādīšanai ārvalstīs no 2015. gada 1. janvāra līdz 2015. gada 30. jūnijam.

Ideju konkursa mērķis ir veicināt gatavu mākslas darbu un izstāžu projektu eksponēšanu ārvalstīs, dodot iespēju autoriem popularizēt savus darbus un stiprināt starptautiskos kontaktus. Projektu pieteikumus izskatīs žūrijas komisija, un tās atlasīto projektu saraksts tālāk tiks nodots Ārlietu ministrijas un diplomātisko pārstāvniecību  rīcībā. Izstādēm, kas konkursa kārtībā tiks izraudzītas eksponēšanai ārvalstīs, tiks segti ar darbu eksponēšanu un transportēšanu saistītie izdevumi.

Dalību konkursā var pieteikt jebkura fiziska persona, personu grupa vai juridiskā persona, iesniedzot nepieciešamos dokumentus līdz 2014. gada 16. jūnijam.  Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas šeit
Papildus informāciju par konkursa nolikumu var saņemt, zvanot Andrai Silapēterei pa tālruni + 371 67039282 vai rakstot uz epasta adresi silapetere@lcca.lv.  

Dalies ar rakstu:

Atpakaļ uz visām aktualitātēm