Aicinām uz mākslinieka Artura Bērziņa izstādes "Rodamība" atklāšanu!

Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) aicina uz mākslinieka Artura Bērziņa izstādes „Rodamība” atklāšanu ceturtdien, 26. septembrī, plkst. 18.30 LMC Ofisa galerijā, Alberta ielā 13, 7. stāvā. Programmā paredzēta tikšanās ar mākslinieku, glāze vīna, sarunas par izstādi un, protams, „Rodamība”. Izstāde būs apskatāma līdz 25. oktobrim.

  1. Piemēram, filosofijā mašīnas tiek traktētas, kā ķermeņa paplašinājums. Protēzes. Tās paplašina ķermeņa lietošanas iespējas. Atvieglo darbu; arī aizsargā ķermeni. Tai pat laikā tajās vienmēr ir kas mistisks. Pat ar zināšanām fizikā un ķīmijā tās saglabā sevī ko pārdabisku. Visdrīzāk vainojams ir tas, kā tās mums parādās. Dīvainā tēlainībā. Tajās ir konstatējams arī skaistais. Īpatnējs mašīnu skaistais.
  2. Rodamība ir mašīnu apcere. Mašīnas tika atlasītas pēc to pielietojamības. Tās attiecas uz ķermeņa vai lietu pārvietošanas (pārvietošanās) jomu. Visi darbi ir atvasināti no subjekta personīgās pieredzes. Ievērojot personības attīstības hronoloģiju.
  3. Pieci izstādītie darbi nav radīti. Tie ir radušies. Kaut kam rodoties kaut kas gāja bojā.
  4. Rast šai gadījumā var zināmu sapratni par atsevišķām mašīnām vai atsevišķiem to  mezgliem.

/Arturs Bērziņš/

Mākslinieks Arturs Bērziņš (LV) ieguvis izglītību Latvijas Mākslas akadēmijā, piedalījies tādās grupu izstādēs kā „Viņš nemeklē patiesību, viņš grib iespaidot?” (2012), „Survival Kit 4” (2012), „Survival Kit 3” (2011), „Nieze” (2007), „Candy Bomber” (2008). Radījis personālizstādes: „prāta darbi” Tukuma mākslas muzejā un Olaines vēstures un mākslas muzejā (2012), „skaņu darbi” „Nabaklab” izstāžu zālē (2011), „bez nosaukuma (tautiskais romantisms)” Rīgas mākslas telpā u.c.

Izstāde būs apskatāma Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā, Alberta ielā 13, 7. stāvā, līdz 2013.gada 25. oktobrim. LMC durvis atvērtas katru darba dienu no 12.00-18.00.

 

Dalies ar rakstu:

Atpakaļ uz visām aktualitātēm