Aktualitātes

Atlasīt:

Notiks čīliešu kuratora Rodolfo Andaura lekcija

Seminārs

Rodolfo Andaurs stāstīs par savu kuratora praksi, pētniecības un mākslas projektiem. Viens no būtiskākajiem viņa darbiem ir ilgtermiņa izstāžu un mākslinieku rezidenču projekts Tarapakas tuksnesī, kam sekoja grāmata “Tarapakas ainava” (2014).

Formas politika: žurnāla Rab-Rab prezentācija Rīgā

Seminārs

Uzsākot LLMC Vakarskolas jauno sezonu, 10. februārī Latvijas Laikmetīgās mākslas centrā plkst. 18:00 tiks prezentēts Somijā izdotais mākslas un politikas jautājumu izpētei veltītais žurnāls Rab-Rab.
Pasākums notiks angļu valodā. Ieeja brīva.

Festivāla SURVIVAL KIT 8 programma

Seminārs

Ceturtdien, 8. septembrī, plkst. 19 K.K. fon Stricka villā Aristida Briāna ielā 9 Rīgā tiks atklāts 8. laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit”, kurš šogad zem tēmas pieteikuma “Sabiedrības akupunktūra” pievēršas ezotērikai, spirituālismam, misticismam un citām netradicionālām praksēm.

LLMC Vasaras skolas „Error?!” PROGRAMMA

Seminārs

LLMC Vasaras skolas šī gada tēma ir „Maldīšanās nozīme domāšanā un mākslā”, lektori un dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem - kāda ir kļūdīšanās un maldīšanās loma jaunu zināšanu un pieredžu gūšanā? Kā kļūdas izgaismo sistēmas un struktūras, uz kurām paļaujamies? Vai maldīšanās un nejaušības var kļūst par apzinātu praksi?

LLMC Vasaras skolas „Error?!” lekcijas un darbnīcas

Seminārs

LLMC aicina apmeklēt Vasaras skolas „Error?!” lekciju un darbnīcu programmu, kas norisināsies no 11. jūnija līdz 16. jūnijam Ruckas mākslas rezidenču centrā Cēsīs. To vadīs latviešu un ārvalstu mākslas teorētiķi, kino pētnieki, literāti un mākslinieki.

Aicina uz diskusiju "Kuratora lomas: vecmāte, biedrs, mākslinieks"

Seminārs

3. maijā plkst 18:00 Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs aicina uz diskusiju "Kuratora lomas: vecmāte, biedrs, mākslinieks" LLMC Ofisa galerijā. Iezīmēt savas darbības stratēģijas un metodes aicinātas kuratores Līga Lindenbauma un Maija Rudovska, sarunu moderēs filozofs un publicists Kārlis Vērpe. Uz sarunu tiek aicināti mākslinieki, nozares profesionāļi un citi interesenti.

Izsludināta pietekšanās trešajai LLMC Vasaras skolai

Seminārs

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs izsludina pieteikšanos trešajai Vasaras skolai Ruckas mākslas un rezidenču centrā Cēsīs, kas norisināsies no 11.-16. jūnijam. Tajā aicināti piedalīties mākslinieki, mākslas kritiķi, kuratori, mākslas un citu jomu teorētiķi un kultūras projektu vadītāji.
Pieteikšanās līdz 16. maijam.