Aktualitātes

Atlasīt:

Sākusies pieteikšanās LMC vasaras skolā

Seminārs

Latvijas Laikmetīgās mākslas cents izsludina pieteikšanos dalībai LMC vasaras skolā „Ko stāsta šodienas mākslas tēli?”. LMC vasaras skola norisināsies jaunizveidotajā mākslinieku rezidencē Ruckas muižā Cēsīs no 7. līdz 12. jūnijam, un tajā aicināti pieteikties jaunie un topošie mākslinieki, mākslas kritiķi, kuratori un kultūras projektu vadītāji no Baltijas valstīm.

"LMC vakarskolas" astotā darbnīca - postkoloniālisms un postsociālisms

Seminārs

22. aprīlī plkst. 18.00 Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs aicina uz "LMC vakarskolas" šīs sezonas pirmspēdējo, astoto lasīšanas darbnīcu. Tās tēma – postkoloniālisms un postsociālisms. Kā postkoloniālisma paradigma var noderēt salīdzinoši daudz nesenākajā postsociālisma pētīšanā, vienlaikus izvairoties no nekritiskas tās pārņemšanas?

Simpozija "Mākslas biennāļu spožums un posts" programma

Seminārs

Trešdien, 16. aprīlī, no plkst. 12 līdz 19.30 Rīgas Mākslas Telpā norisināsies Latvijas Laikmetīgās mākslas centra un nodibinājuma "Rīga 2014" rīkotais starptautiskais simpozijs „Mākslas biennāļu spožums un posts” - programmu skatiet šeit!

Kedi Talvojas lekcija par skarbo stilu igauņu mākslā

Seminārs

Otrdien, 8. aprīlī, plkst. 18.00 Latvijas Laikmetīgās mākslas centrā notiks igauņu mākslas zinātnieces Kedi Talvojas (Kädi Talvoja) lekcija „Skarbais stils – lakmusa papīrs mākslas vēsturē”. Lekcija tiks sniegta angļu valodā; ieeja bez maksas. Pasākums turpina LMC aktivitāšu ciklu, kā uzmanības centrā ir Latvijas un citu bijušās Austrumeiropas valstu nesenās pagātnes un padomju perioda mākslas pārskatīšana laikmetīgā skatienā.

Starptautisks simpozijs „Mākslas biennāļu spožums un posts”

Izstāde

Simpozijs, kas norisināsies trešdien, 16. aprīlī, Rīgas Mākslas Telpā, interesentiem piedāvās iespēju iepazīties ar vairāku mākslas biennāļu pieredzi, to vīzijām, ietekmēm, organizēšanas specifiku, zaudējumiem un ieguvumiem. Simpoziju rīko Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar nodibinājumu "Rīga 2014".

Atmini RE:VISITED mīklu un laimē balvas!

Izstāde

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs un žurnāls „IR” aicina izstādes „Re: visited” apmeklētājus piedalīties aizraujošā spēlē – lasot mākslas darbus kā grāmatu ir iespēja salasīt punktus un laimēt balvas. Izstāde apskatāma Rīgas Mākslas Telpā līdz pat 27. aprīlim.

Renē Koha un Viljama Vecela izstāde "Atmiņu lāde"

Izstāde

Piektdien, 28. martā, plkst. 18.30 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LMC) Ofisa galerijā tiek atklāta vācu mākslinieku Renē Koha (René Koch) un Viljama Vecela (William Wetzel) izstāde „Atmiņu lāde”. Izstāde būs apskatāma līdz 2014. gada 23. aprīlim.