Aktualitātes

Atlasīt:

Aicina piedalīties izstādes veidošanā par dzīvi pirms interneta

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs šī gada decembrī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā atklās izstādi "TEV IR PIENĀKUŠAS 1243 ZIŅAS. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze", kas vēstīs par neseno pagātni, kad sevis paša un citu meklējumi notika analogā, nevis digitālā vidē.

Cikla "Divdabis" izstāde: Atis Ieviņš un Inga Meldere

1.jūnijā Latvijas Laikmetīgā mākslas centra izstāžu cikla „Divdabis” otrajā izstādē Latvijas Nacionālajā mākslas muzeja 4.stāva izstāžu zālēs atklās fotogrāfa, aizrautīga eksperimentētāja ar tehnoloģijām, kritiski ironisku komentāru par padomju laika sabiedrību autora Ata Ieviņa un mūsdienu mākslinieces Ingas Melderes izstādi. Izstāde aplūkojama līdz 2.jūlijam.

Feministiskās mākslas šovs un FEMBLOKS atklāšana

Aicinām uz performanci „Feministiskās mākslas šovs” un tematiskā 12 feminismu piezīmju bloka „Fembloks” atvēršanu, kas notiks 22. aprīlī, plkst. 16.00 TV 24 studijā, Blaumaņa ielā 32.

Aicinām uz Pārnēsājamo ainavu atklāšanu un pirmo sarunu

Projekti

Aicinām otrdien, 18. aprīlī plkst. 18.00, Gētes institūtā Rīgā uz starptautiska laikmetīgās mākslas projekta PĀRNĒSĀJAMĀS AINAVAS atklāšanu un pirmo sarunu: Brīvības sala Berlīne. Mākslas un ģeopolitikas attiecības no Aukstā kara līdz mūsdienām.