Aktualitātes

Atlasīt:

Lodzas Mākslas muzejā notiks Hardijam Lediņam un Jurim Boiko veltīts pasākums

Ceturtdien, 2017. gada 12. janvārī, Lodzas Mākslas muzejā Polijā notiks Latvijas Laikmetīgās mākslas centra pētnieču priekšlasījums par Hardija Lediņa un Jura Boiko radošo darbību. Priekšlasījums tiek organizēts izstādes “Piezīmes no pagrīdes. Māksla un alternatīvā mūzika Austrumeiropā 1968 – 1994” noslēguma pasākuma ietvaros.

LLMC meklē jaunus kolēģus

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) meklē divus jaunus kolēģus pilnas slodzes darbam - projektu vadītāju ar iepriekšēju pieredzi kultūras projektu vadībā un sabiedrisko attiecību speciālistu ar iepriekšēju pieredzi kultūras pasākumu popularizēšanā. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 2017. gada 23. janvārim.

Latviešu mākslinieki piedalās Kochi-Muziris biennālē Indijā

Šodien, 12. decembrī, Koči pilsētā Keralas štatā Indijas dienvidos tiek atklāta laikmetīgai mākslai veltītā Kochi-Muziris biennāle, kurā šogad piedalās arī latviešu mākslinieki Voldemārs Johansons, Katrīna Neiburga un Andris Eglītis sadarbībā ar LLMC. Biennāle tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajiem laikmetīgās mākslas notikumiem Dienvidāzijā.

LLMC "Tulkojumu sērijas" grāmatām - 10%

Iegādājies grāmatas no “Tulkojuma sērijas” ar 10% atlaidi līdz 31. janvārim LLMC ofisā Alberta ielā 13! Cenas - no 4 līdz 6.50 eiro! Atgādinām, ka grāmata "„Nebijušu sajūtu restaurēšanas darbnīca. Juris Boiko un Hardijs Lediņš” LLMC ofisā maksā 23 eiro, bet izdevumu, kas veltīts laikmetīgās mākslas rekonstrukcijas jautājumiem un izdots simpozija "Salabot to, kas nav salauzts" ietvaros, iepējams paņemt bez maksas!

Notiks LLMC Vakarskolas lasīšanas darbnīca "Māksla un horeogrāfija"

13.decembrī plkst. 18:00 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā notiks šī gada pēdējā LLMC Vakarskolas lasīšanas darbnīca "Māksla un horeogrāfija", kas aicina ikvienu uz tikšanos, lai kopā diskutētu par diviem darbnīcas lasīšanas tekstiem - William Forsythe "Choreographic Objects" un Dorothea von Hantelmann "The Experiential Turn".

Ingrīdas Pičukānes izstāde „Sarkanā istaba” LLMC Ofisa galerijā

Izstāde

Ceturtdien, 8. decembrī, plkst.18.30 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā māksliniece Ingrīda Pičukāne sniegs performanci un uzsāks darbu pie sienas gleznojuma „Sarkanā upe”, ko svinīgi noslēgs 2. februārī. Apmeklētāji aicināti apmeklēt LLMC Ofisa galeriju vairākas reizes, lai novērotu gleznojuma tapšanas procesu.