Aktualitātes

Atlasīt:

Notiks čīliešu kuratora Rodolfo Andaura lekcija

Seminārs

Rodolfo Andaurs stāstīs par savu kuratora praksi, pētniecības un mākslas projektiem. Viens no būtiskākajiem viņa darbiem ir ilgtermiņa izstāžu un mākslinieku rezidenču projekts Tarapakas tuksnesī, kam sekoja grāmata “Tarapakas ainava” (2014).

Izstāžu cikls "Divdabis"

Izstāde

No maija līdz augustam Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā (LNMM) būs skatāms Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) veidots triju izstāžu cikls “Divdabis”, kas turpinās izvērst vienu no LLMC darbības fokusiem - nesenās pagātnes mākslas pētniecību, iezīmējot vēstures nozīmi mūsdienu mākslas scenā. Izstāžu sērijā piedalīsies trīs mākslinieku dueti – Jānis Borgs un Kaspars Groševs, Atis Ieviņš un Inga Meldere, Oļegs Tillbergs un Jānis Filipovičs.

Formas politika: žurnāla Rab-Rab prezentācija Rīgā

Seminārs

Uzsākot LLMC Vakarskolas jauno sezonu, 10. februārī Latvijas Laikmetīgās mākslas centrā plkst. 18:00 tiks prezentēts Somijā izdotais mākslas un politikas jautājumu izpētei veltītais žurnāls Rab-Rab.
Pasākums notiks angļu valodā. Ieeja brīva.

Feministiskā žurnāla “Samanta” atvēršanas pasākums

Ceturtdien, 2. februārī, plkst.18.30 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā tiks atvērts Ingrīdas Pičukānes sagatavotais feministiskais žurnāls “Samanta”. Pasākuma apmeklētāji aicināti ierasties plkst.17.30 uz jogas sesiju “Sarkanā joga” Agnijas Tiļļas vadībā, lai savienotu kustību ar elpu un rastu veidus, kā atvieglot fizisko un emocionālo diskomfortu dažādos menstruālā cikla posmos.

Lodzas Mākslas muzejā notiks Hardijam Lediņam un Jurim Boiko veltīts pasākums

Ceturtdien, 2017. gada 12. janvārī, Lodzas Mākslas muzejā Polijā notiks Latvijas Laikmetīgās mākslas centra pētnieču priekšlasījums par Hardija Lediņa un Jura Boiko radošo darbību. Priekšlasījums tiek organizēts izstādes “Piezīmes no pagrīdes. Māksla un alternatīvā mūzika Austrumeiropā 1968 – 1994” noslēguma pasākuma ietvaros.

LLMC meklē jaunus kolēģus

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) meklē divus jaunus kolēģus pilnas slodzes darbam - projektu vadītāju ar iepriekšēju pieredzi kultūras projektu vadībā un sabiedrisko attiecību speciālistu ar iepriekšēju pieredzi kultūras pasākumu popularizēšanā. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 2017. gada 23. janvārim.

Latviešu mākslinieki piedalās Kochi-Muziris biennālē Indijā

Šodien, 12. decembrī, Koči pilsētā Keralas štatā Indijas dienvidos tiek atklāta laikmetīgai mākslai veltītā Kochi-Muziris biennāle, kurā šogad piedalās arī latviešu mākslinieki Voldemārs Johansons, Katrīna Neiburga un Andris Eglītis sadarbībā ar LLMC. Biennāle tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajiem laikmetīgās mākslas notikumiem Dienvidāzijā.

LLMC "Tulkojumu sērijas" grāmatām - 10%

Iegādājies grāmatas no “Tulkojuma sērijas” ar 10% atlaidi līdz 31. janvārim LLMC ofisā Alberta ielā 13! Cenas - no 4 līdz 6.50 eiro! Atgādinām, ka grāmata "„Nebijušu sajūtu restaurēšanas darbnīca. Juris Boiko un Hardijs Lediņš” LLMC ofisā maksā 23 eiro, bet izdevumu, kas veltīts laikmetīgās mākslas rekonstrukcijas jautājumiem un izdots simpozija "Salabot to, kas nav salauzts" ietvaros, iepējams paņemt bez maksas!