Aktualitātes

Atlasīt:

Cikla "Divdabis" izstāde: Atis Ieviņš un Inga Meldere

1.jūnijā Latvijas Laikmetīgā mākslas centra izstāžu cikla „Divdabis” otrajā izstādē Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā atklās fotogrāfa, aizrautīga eksperimentētāja ar tehnoloģijām, kritiski ironisku komentāru par padomju laika sabiedrību autora Ata Ieviņa un mūsdienu mākslinieces Ingas Melderes izstādi.

Feministiskās mākslas šovs un FEMBLOKS atklāšana

Aicinām uz performanci „Feministiskās mākslas šovs” un tematiskā 12 feminismu piezīmju bloka „Fembloks” atvēršanu, kas notiks 22. aprīlī, plkst. 16.00 TV 24 studijā, Blaumaņa ielā 32.

Aicinām uz Pārnēsājamo ainavu atklāšanu un pirmo sarunu

Projekti

Aicinām otrdien, 18. aprīlī plkst. 18.00, Gētes institūtā Rīgā uz starptautiska laikmetīgās mākslas projekta PĀRNĒSĀJAMĀS AINAVAS atklāšanu un pirmo sarunu: Brīvības sala Berlīne. Mākslas un ģeopolitikas attiecības no Aukstā kara līdz mūsdienām.

Atklās vērienīgu Latvijas trimdas laikmetīgās mākslas izstāžu ciklu

Projekti

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs starptautiskā laikmetīgās mākslas projektā "Pārnēsājamās ainavas" ar izstādēm Rīgā, Parīzē, Ņujorkā, Zviedrijā un Berlīnē apzinās Latvijas trimdas un emigrācijas mākslas izpausmes, sākot no 20. gadsimta sākuma līdz mūsdienām.

Notiks čīliešu kuratora Rodolfo Andaura lekcija

Seminārs

Rodolfo Andaurs stāstīs par savu kuratora praksi, pētniecības un mākslas projektiem. Viens no būtiskākajiem viņa darbiem ir ilgtermiņa izstāžu un mākslinieku rezidenču projekts Tarapakas tuksnesī, kam sekoja grāmata “Tarapakas ainava” (2014).