Aktualitātes

Atlasīt:

Simpozijs "Urbānā utopija: māksla un kultūra kā pilsētas apzināšanas un izpētes rīks"

Seminārs

Festivāla Survival Kit 6 ietvaros Vāgnera zālē un bijušajā tekstilfabrikā „Boļševička” 12. un 13. septembrī notiks starptautisks simpozijs „Urbānā utopija: Māksla un kultūra kā pilsētas izpētes un apzināšanas rīks”, kura laikā dažādu jomu speciālisti diskutēs par moderno utopiju izpausmes veidiem, apsverot to sniegtās iespējas sabiedrības un urbānās dzīves attīstībai.

Utopiskā pilsēta festivālā „SURVIVAL KIT 6”

Izstāde

Festivālam „Survival Kit 6”, kas norisinās Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros, šogad izvēlēta tēma „Utopiskā pilsēta”. Fotogrāfijās, video darbos un instalācijās, vides objektos un dažādos citos medijos radītos darbos mākslinieki pievērsušies gan pilsētu attīstības problemātikai, gan izmantojuši pilsētu kā metaforu, lai risinātu vispārcilvēciskus, eksistenciāla rakstura jautājumus.

Radošās darbnīcas festivāla SURVIVAL KIT laikā

Projekti

No 4. līdz 27. septembrim Rīgā norisināsies laikmetīgās mākslas festivāls „Survival Kit". Tā norises vietās - Vāgnera zālē Vecrīgā un bijušajā tekstilfabrikā „Boļševička” - tiks atklātas izstādes, notiks lekcijas, performances, tiks demonstrētas filmu programmas. Notiks arī vairākas radošās darbnīcas, kurās aicinām iesaistīties!

Ekspedīcija "Sound Development City 2014"

Projekti

Starptautiskā mākslinieku ekspedīcija Rīgā un Helsinkos trīs nedēļu garumā ir unikāls starpdisciplināri un eksperimentāli pētniecisks ceļojums, ko organizē Šveices kultūras iniciatīva „Sound Development City“ sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centru Rīgā un Gētes institūtu Helsinkos.

Ryoji Ikeda „datamatics [ver.2.0]” SURVIVAL KIT ietvaros

Projekti

7.septembrī plkst. 20 kinoteātrī „Splendid Palace” notiks japāņu mākslinieka Rjodzi Ikedas (Ryoji Ikeda) audio vizuāls koncerts „datamatics [ver.2.0]”. Pasākums notiks festivāla „Survival Kit 6” un Rīga 2014 programmas ietvaros, to organizē Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs.

Ikgadējais laikmetīgās mākslas festivāls „SURVIVAL KIT 6”

Izstāde

No 4. līdz 27. septembrim Rīgā norisināsies festivāls „Survival Kit”, kas šogad ietverts Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā. Festivāla tēma šogad ir „Utopiskā pilsēta”, un tajā piedalās vairāk nekā septiņdesmit dalībnieki no divdesmit piecām pasaules valstīm.

Izoldes Cēsnieces izstāde „Latvijas jaunās mākslas vēstures DNS portrets”

Izstāde

Trešdien, 6. augustā, plkst. 18.30 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā tiks atklāta mākslinieces Izoldes Cēsnieces veidotā izstāde „Latvijas jaunās mākslas vēstures DNS portrets”. Autore apkopojusi vidusskolnieku viedokļus par māksliniekiem, kuru darbi bijuši apskatāmi laikmetīgās mākslas izstādēs.