Aktualitātes

Atlasīt:

Festivāla SURVIVAL KIT 8 programma

Izstāde

Ceturtdien, 8. septembrī, plkst. 19 K.K. fon Stricka villā Aristida Briāna ielā 9 Rīgā tiks atklāts 8. laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit”, kurš šogad zem tēmas pieteikuma “Sabiedrības akupunktūra” pievēršas ezotērikai, spirituālismam, misticismam un citām netradicionālām praksēm.

Mākslinieki un tēmas laikmetīgās mākslas festivālā Survival Kit 8

Izstāde

Jau astoto gadu Rīgā norisināsies starptautiskais laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit” – no 8. līdz 25. septembrim apmeklētājiem būs iespēja apskatīt apjomīgu laikmetīgās mākslas izstādi un apmeklēt plašu pasākumu programmu. Kā galvenā norises vieta izvēlēta K.K. fon Stricka villa Aristida Briāna ielā 9 Rīgā.

Augustas Lāras izstāde "Dzejas rekonstrukcija"

Izstāde

Ceturtdien, 11. augustā, plkst. 18.30 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā tiks atklāta vācu mākslinieces, mūziķes un dzejnieces Augustas Lāras (Augusta Laar) izstāde “Dzejas rekonstrukcija”. Atklāšanas laikā notiks muzikālās apvienības "Kunst oder Unfall" performance!

Artūra Puntes un Alekseja Griščenko izstāde "Signālpāri"

Izstāde

No 12. jūlija līdz 3. augustam Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā būs skatāma latviešu dzejnieka un mākslinieka Artūra Puntes un Krievijas jauno mediju mākslinieka Alekseja Griščenko kopdarbs “Signālpāri”. Izstādes atklāšana - pirmdien, 11.jūlijā, plkst.18.30!

LLMC Vasaras skolas „Error?!” PROGRAMMA

Seminārs

LLMC Vasaras skolas šī gada tēma ir „Maldīšanās nozīme domāšanā un mākslā”, lektori un dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem - kāda ir kļūdīšanās un maldīšanās loma jaunu zināšanu un pieredžu gūšanā? Kā kļūdas izgaismo sistēmas un struktūras, uz kurām paļaujamies? Vai maldīšanās un nejaušības var kļūst par apzinātu praksi?

LLMC Vasaras skolas „Error?!” lekcijas un darbnīcas

Seminārs

LLMC aicina apmeklēt Vasaras skolas „Error?!” lekciju un darbnīcu programmu, kas norisināsies no 11. jūnija līdz 16. jūnijam Ruckas mākslas rezidenču centrā Cēsīs. To vadīs latviešu un ārvalstu mākslas teorētiķi, kino pētnieki, literāti un mākslinieki.

Lauras Igoveņas un Ģirta Reinika izstāde "Vanishing Point"

Izstāde

Festivāla „Rīgas Fotomēnesis 2016” ietvaros piektdien, 27. maijā, plkst. 18.00 Latvijas Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā tiks atklāta jauno mākslinieku Lauras Igoveņas un Ģirta Reinika fotogrāfiju izstāde „Vanishing Point”. Rīgas Fotomēnesis ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā.

Aicina uz diskusiju "Kuratora lomas: vecmāte, biedrs, mākslinieks"

Seminārs

3. maijā plkst 18:00 Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs aicina uz diskusiju "Kuratora lomas: vecmāte, biedrs, mākslinieks" LLMC Ofisa galerijā. Iezīmēt savas darbības stratēģijas un metodes aicinātas kuratores Līga Lindenbauma un Maija Rudovska, sarunu moderēs filozofs un publicists Kārlis Vērpe. Uz sarunu tiek aicināti mākslinieki, nozares profesionāļi un citi interesenti.

Madonā būs skatāma izstāde „Pazudis arhīvā”

Izstāde

Izstādes "Pazudis arhīvā" ceļojošā versija no 26. aprīļa līdz 29.maijam būs skatāma Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā. To papildinās izglītības programma bērniem „Lielā lupa”.
Izstādes dalībnieki: Jānis Borgs un Laura Feldberga, Līga Lindenbauma un Kristaps Grundšteins, Aiga Dzalbe un Kristaps Epners, Haralds Matulis un Ieva Saulīte. Izstādes kuratore – mākslas zinātniece Andra Silapētere.